Copywriter – referencje

Praca copywritera to nie tylko pisanie, ale przede wszystkim tworzenie relacji. Głównie między tekstem a jego czytelnikiem. Równie ważne są te relacje, które copywriter tworzy pomiędzy sobą a jego klientami. Zrozumienie potrzeb to klucz do sukcesu i zadowolenia. Liczy się też zaangażowanie obu stron w projekt, wzajemny szacunek i dobry kontakt. Tym bardziej się cieszę, że moi dotychczasowi klienci są zadowoleni z efektów i przysłali mi kilka miłych słów.

Oto referencje, które otrzymałam jako copywriter freelancer:

Dorota pisała dla nas kilkadziesiąt opisów kategorii do sklepu feelgoodshop.pl, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Teksty są merytoryczne, poprawne gramatycznie i ortograficznie (co wcale nie jest standardem u copywriterów), a przede wszystkim zgodne z przesłanymi wytycznymi. Deklarowane terminy są dotrzymywane, często zresztą dostawaliśmy teksty przed czasem. Polecam!

Dorota Szeliga-Kobus to copywriter, z którym warto podjąć współpracę. Zlecając napisanie tekstów na strony firmowe oraz artykuły poradnikowe, otrzymujemy treści poprawne, zgodne z wytycznymi i zawsze w wyznaczonym terminie.

Współpracę z panią Dorotą Szeliga-Kobus nawiązaliśmy w sierpniu 2014 roku. Od samego początku pani Dorota wykazywała się kreatywnością, zaangażowaniem oraz bogatą wiedzą dotyczącą copywritingu. Na nasze zlecenie tworzyła treści marketingowe pod kątem SEO, a także teksty eksperckie na blogi oraz fora internetowe. Każde zlecenie przekazane pani Dorocie było wykonywane terminowo i zgodnie z przekazanymi wytycznymi. Polecamy współpracę z panią Dorotą, gdyż jest osobą sumienną i zaangażowaną w pracę.

Mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Dorotą Szeliga-Kobus, która tworzyła teksty SEO dla naszej agencji. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z jakości, jak i szybkości jej pracy. Pani Dorota jest osobą kompetentną i odpowiedzialną. Z pełnym przekonaniem polecam współpracę.

   

Przykładowe realizacje tekstów znajdą Państwo w zakładce PORTFOLIO

Współpracowaliście Państwo z nami, a nie ma tu waszych referencji? Chętnie je przyjmiemy! Wszelkie miłe słowa prosimy kierować bezpośrednio na nasz adres meilowy kontakt@fit-copy.pl. W tytule proszę wpisać „copywriter referencje”. Prosimy nie zapomnieć o dołączeniu swojego logo 🙂

Zapisz

Zapisz

Zapisz