O firmie

Fit-copy to firma, która od samego początku stawia na rozwój i nowe wyzwania. Głównymi obszarami działalności jest copywriting. Ciągle stawiam na rozwój i doskonalenie swoich umiejętności, stąd nieustanny udział w różnego rodzaju szkoleniach. Dlaczego w liczbie pojedynczej? Bo za tym wszystkim stoi copywriter freelancer (a dokładniej copywriterka – w końcu feminatywy zobowiązują) z wieloletnim doświadczeniem, która postanowiła wymknąć się korporacjom i działać niezależnie, by żadne potrzeby związane ze słowem pisanym nie zostały pominięte.

Cześć! Mam na imię Dorota i jestem copywriterem freelancerem 🙂

Jestem absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje doświadczenie zdobywałam w agencjach marketingowych, redakcjach internetowych oraz jako copywriter freelancer. Zawsze chciałam pisać. Na początku marzyłam o pracy dziennikarza, ale na studiach poznałam copywriting i już w nim zostałam. Każdy stworzony przeze mnie tekst to nowe doświadczenie. Dzięki otwartości na różne branże wiele się nauczyłam. Gdy czytam gotową treść, wiem, że to właśnie ta praca sprawia mi najwięcej radości.

Niedługo po otworzeniu firmy poszerzyłam zakres swojej działalności zdobywając zawód instruktora fitness oraz trenera personalnego. Dzięki temu znalazłam swoją specjalizację. W tekstach dotyczących zdrowego stylu życia, odżywiania i treningów oraz slow life, czuję się jak ryba w wodzie. Tworzyłam teksty dla wielu branż. Beauty&wellness, chirurgia i medycyna estetyczna, nieruchomości, FMCG, zdrowie, turystyka, parenting, produkcja, edukacja, sprzedaż, produkcja. Każda z nich ma inne wymagania, ale dzięki temu poznałam specyficzne wymagania każdej z nich i mogę tworzyć treści dla większej ilości firm.

Od samego początku pracuje nad tekstami pod kątem SEO. Wszystkie moje prace poprzedzone są researchem oraz dokładnym wywiadem z klientem, dzięki czemu jestem w stanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. Mogłabym napisać jeszcze, że jestem terminowa i uczciwa, ale nie będę. Dlaczego? Bo uważam, że to powinno być oczywiste w każdej firmie 🙂

Poza tym jestem multipasjonatką. Dowodem na to jest szeroka działalność mojej firmy. Trenuję, piszę, tworzę grafiki na własne potrzeby, robię zdjęcia, montuję video, organizuję i prowadzę warsztaty – to wszystko wyzwala we mnie kreatywność i przełamuje rutynę, w którą łatwo popaść. Dzięki temu jestem w stanie klientom zaoferować szerszy zakres usług.

Jako copywriter freelancer tworzę następujące teksty:

  • treści na strony www (podstrony „o mnie/o firmie”, „oferta”, blogi firmowe, aktualności, landing page)
  • opisy produktów, miejsc noclegowych, kategorii produktów,
  • artykuły specjalistyczne,
  • artykuły sponsorowane,
  • wpisy na blogi,
  • treści do social media (facebook, instagram),
  • pytania do wywiadów,
  • wszelkie inne zlecenia związane ze słowem pisanym.

Gdy nie tworzę tekstów na zamówienie, tworzę je na własnego bloga, który poświęcony jest mojej drugiej pracy czyli pracy trenera personalnego i instruktora fitness. Dzięki temu dbam m.in o siebie, a także zachowuję work-life balance, który bardzo cenię. Pasjonuje mnie slow life i mindfulness.

Serdecznie zapraszam do współpracy. W przypadku pytań lub wątpliwości, a także chęci poznania cennika usług copywritera,  zachęcam do skorzystania z formularza kontaktowego lub wysłania e-mail.